Na tato místa se za námi můžete přijet podívat
2017
LEDEN      
ÚNOR      
25..02. Královské Poříčí 13:30 Statek Bernard
BŘEZEN      
31.03. Ostrov 17:00 Klášter
DUBEN      
07.04. Horní Slavkov 18:00 Kavárna DK
09.04. Karlovy Vary 17:00 Velikonoční trhy - Zeyerovka
27.04. Sokolov 18:00 M klub v Horňáku
29.04. Sokolov 15:00 Loděnice - Odemykání Ohře
29.04. Loket 18:00 70. V. K. T.
KVĚTEN      
13.05. Teplá 18:30 Nádvoří kláštera - s V.K.Tomáškem
26.05. K. Vary - Sedlec 19:00 Kostel
ČERVEN      
03.06. Kaliště 19:00 Festival
04.06. Kadaň 14:00 Františkánský klášter
23.06. Řevnice 18:00 PORTA
24.06. Kdyně   Rýzmberský hradní guláš
ČERVENEC      
01.07. Kalek   Potlach u Stráníků
22.07. Kraslice   Festiválek "Na konci světa"
SRPEN      
19.08. Dolní Újezd odpoledne Újezdské Babí Léto
26.08. Kynšperk po 19:00 Folková loděnice
ZÁŘÍ      
ŘÍJEN      
07.10. Sokolov odpoledne Zamykání Ohře
28.10. Místo bude upřesněno Čas bude upřesněn Janovská bedna
LISTOPAD      
PROSINEC      
01.12. Zruč nad Sázavou 19:00 Zámek - Zrcadlový sál
02.12. Klenová 16:00 Hrad - budova purkrabství
03.12. Sokolov - host Štěpán Rak 18:00 Klášter
05.12. Plzeň 19:00 Divadélko JoNáš
08.12. Mariánské Lázně 19:00 Kino Slávia
09.12. Spálené Poříčí 18:00 Zámek
10.12. Chlum Svaté Maří 16:00 Kostel
12.12. Horní Slavkov 18:30 Pluhův dům
15.12. Karlovy Vary 19:30 Klub Paderewski
16.12. Loket 18:00 Hrad
17.12. Manětín 18:00 Kostel
22.12. Útvina 18:00 Kostel
26.12. Abertamy 16:30 Kostel
27.12. Radošov 18:00 Kostel
29.12. Teplá 18:30 Klášter - Modrý sál
2016
LEDEN      
ÚNOR      
BŘEZEN      
20.03. Karlovy Vary 17:00 Masaryčka - před Nároďákem
25.03. Kraslice 19:00 Kulturní dům - malý sál
DUBEN      
08.04. Horní Slavkov po 17:00 Kavárna DK
09.04. Český Krumlov 20:00 Divadelní klub Ántré
16.04. Loket po 17:00 Odemykání Ohře
23.04. Zdíkov 20:00 Kino
KVĚTEN      
21.05. Pikovice 15:00 Trampské Pikovice
28.05. Sokolov po 18:30 Obnovený Dostavník
ČERVEN      
11.06. Teplá 18:30 Nádvoří kláštera s Mírou Palečkem
11.06. Teplá 21:30 Kemp Betlém 70 let Orionu
18.06. Rudolec 19:00 Rudolecký kotlík
ČERVENEC      
SRPEN      
05.08. Klenčí po Čerchovem 18:00 Náměstí
06.08. Bělá nad Radbuzou   Country na mostě
27.08. Dolní Lhota 15:00 Šumavský Pařez
27.08. Svojšín 18:00  
ZÁŘÍ      
11.09. Kadaň 14:00 Nádvoří františkánského kláštera
24.09. Křimice 15:00 Zelárna - festival zelí
ŘÍJEN      
01.10. Sokolov 18:00 Zamykání Ohře - loděnice
19.10. Brno   Leitnerova
20.10. Havlíčkův Brod 19:00 Skautský klub
21.10. Rousínov 19:30 KD Záložna
22.10. Červený Hrádek 16:00 Zámek
26.10. Louny 19:00 Vrchlického divadlo
LISTOPAD      
05.11. Holýšov 19:00 Kulturní dům - malý sál
18.11. 19:30 KC LaRitma
25.11. Stráž okr. Tachov 18:00 Rozsvěcení stromku
27.11. Vroutek 16:30 Rozsvěcení stromku
PROSINEC      
02.12. Zruč nad Sázavou 19:00 Zámek
03.12. Planá 17:00 Kostel sv. Petra a Pavla
04.12. Poběžovice 18:00 Kostel
06.12. Sokolov 18:00 Alfa Music Club
09.12. Mariánské Lázně 19:00 Kino Slávia
10.12. Lubenec 16:00 Kostel
11.12. Chlum Svaté Maří 16:00 Kostel
15.12. Karlovy Vary 19:30 Divadlo Husovka - klub Paderewski
16.12. Horní Slavkov 18:30 Pluhův dům
17.12. Loket 18:00 Hrad
19.12. Plzeň 19:00 Divadélko JoNáš
22.12. Útvina 18:00 Kostel
26.12. Abertamy 17:00 Kostel
27.12. Radošov 18:00 Kostel sv. Václava
29.12. Teplá 18:30 Klášter premonstrátů